Laminacja włosów - nowy trend w pielęgnacji dla uzyskania tafli i lustra na włosach. Co to takiego?

29-04-2022

Laminowanie włosów to proces, dzięki któremu włosy nabierają struktury i puszystości oraz niezwykłego połysku z efektem lustrzanego odbicia. To nowa usługa salonowa idealna zarówno do włosów zniszczonych, słabych i matowych, które wymagają restrukturyzacji, zagęszczenia i nabrania blasku, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą uzyskać efekt wow światła dodatkowego blasku na swoich włosach.

PODWÓJNE DZIAŁANIE

LAMINACJA - RESTRUKTURYZACJA 

♦ odbudowa: cząsteczki białka natychmiast wzmacniają łodygę włosa od nasady aż po same końce, a dzięki wysokiej masie cząsteczkowej mają tendencję do powolnego odkładania się coraz głębiej, aby uzyskać efekt restrukturyzacyjny i zaskakująco długotrwałe uczucie „pełności”

♦ laminacja: ciepło aktywuje ochronną zewnętrzną warstwę, która hermetycznie osadza się na łuskach, otulając i wygładzając pasma. Powstaje w ten sposób „lustrzane” działanie rozświetlające, które rozświetla włosy nowym blaskiem, czyniąc je zdrowymi, witalnymi i pełnymi refleksów świetlnych jak nigdy dotąd.

Laminowanie - ochrona włosów przed uszkodzeniami i szkodliwym działaniem środowiska, zwiększenie elastyczności i objętości, wyrównanie i wzmocnienie struktury włosów.

⇒ odpowiedni zabieg dla włosów mocno zniszczonych, rozdwojonych, łamliwych i szorstkich w dotyku,

⇒ dla włosów które często przechodzą farbowanie, prostowanie lub trwałą ondulację,

⇒ dla każdego rodzaju i koloru włosów, nawet na włosach naturalnych, aby uzyskać niezrównany efekt rozświetlenia,

⇒ dla włosów wysoko porowatych, które puszą się i elektryzują, 

⇒ laminację można wykonać w tym samym dniu co koloryzację czy rozjaśnianie, aby uzyskać efekt świetlistych i błyszczących włosów,

⇒ utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, przy odpowiedniej pielęgnacji włosów w domu.