Puder do włosów - najlepsze do objętości i odbicia od nasady - wszystko co musisz wiedzieć

28-01-2021

Puder do włosów to wyjątkowy produkt, który jest jednym z ulubionych produktów do stylizacji przez profesjonalistów. Cudowny produkt do włosów, ponieważ objętość, którą tworzy, jest jak magia. Ale jak je stosować, do jakich włosów aby efekt był zachwycający?

 

 

TOP 5 NAJLEPSZYCH PUDRÓW DO WŁOSÓW 

 

1. Schwarzkopf Ossis Puder Do Stylizacji Dust It -  matowe wykończenie, mocne odbicie od nasady i wyjątkowa objętość. A to wszystko w bardzo dobrej cenie, doskonała trwałość i fryzura przez cały dzień. Włosy krótkie go uwielbiają. 

2. RedOne Hair Powder Wax - prawdziwy pogromca oklapłej fryzury i cienkich włosów. Posiada lekką formułę, która tworzy masę, nadaje idealną teksturę i matowe wykończenie. Dodatkowo może być stosowany jako suchy szampon, który oprócz nadania objętości odświeży włosy pomiędzy myciami wchłaniając nadmiar sebum. 

3. Matrix Style Link Hight Riser - tego kosmetyku nie trzeba chyba przedstawiać.  Pomaga nadać pasmom widocznej objętości, wyraźnie podnosi je u nasady oraz sprawia, że stylizacja staje się pełniejsza. Dzięki lekkiej formule nie obciąża oraz nie przetłuszcza włosów. Doskonale sprawdzi się w codziennej stylizacji każdego rodzaju pasm.

4. Vasso Powder Wax Puder do stylizacji - naturalny puder do stylizacji, prawdziwy shake and rake. Matowe wykończenie i trwała fryzura. Od niedawna gości na polskim rynku ale zdobył już uznanie wśród wielu profesjonalistów. 

5. Frutti Di Bosco Puder - odbijający od nasady i zwiększający objętość Twoich włosów. Wreszcie czujesz że je masz. Wielozadaniowy puder z efektem matu, pasma idealnie oddzielone i utrwalone. 

TRZY SPOSOBY NA UŻYCIE PUDRU ABY FRYZURA BYŁA OSZAŁAMIAJĄCA 

Używanie pudru do włosów często jest porównywane do używania soli. Jeśli za dużo go nałożymy wtedy możemy uzyskać odwrotnego efektu niż zamierzony. Dlatego zawsze pamiętaj o nakładaniu pudru do włosów lekką ręką, ponieważ zawsze możesz dodać więcej pudru, co tylko popsuje nam fryzurę i w ogóle nam jej nie utrwali. Poprawnie nałożony daje wszechstronne możliwości. Raz nałożony daje możliwość poprawy fryzury w ciągu dnia lub wykreowania nowej, zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne zaczną zmieniać naszą ułożoną fryzurę. 

Dodaj natychmiastową objętość od samej nasady. 

 Aby uzyskać natychmiastowy efekt liftingu i zagęścić włosy w ciągu kilku sekund, posyp produkt bezpośrednio na cebulki i skórę głowy. Skoncentruj się po obu stronach linii podziału i na czubku głowy lub gdziekolwiek chcesz. Następnie opuszkami palców nałóż produkt, aby uzyskać niesamowitą natychmiastową objętość i idealne, niechlujne włosy. Jeśli chcesz unieść włosy wysoko, możesz zaczesać grzebieniem u nasady, w których nałożyłeś puder, aby uzyskać mega objętość.

♦ Idealne lekkie fale. 

Uzyskanie lekko wyglądających włosów może czasami wymagać dużo pracy. Kiedy zakręciłeś włosy i wyglądają trochę zbyt idealnie, puder zwiększający objętość w połowie i na końcach włosów jest Twoją sekretną bronią do stylizacji. Posyp lub rozpyl proszek na lokach, a następnie wytrząśnij go. Dodaje idealną ilość tekstury i utrwala. Nie obciąży Twoich loków i nada Twojemu stylowi o wiele bardziej romantyczny charakter. Jest również świetny, jeśli stylizujesz upięcia, ponieważ zapewnia włosom dodatkowe trzymanie.

♦ Idealne i kształtne warkocze Pinterest.

Kiedykolwiek spojrzałeś na Pinterest i te super warkocze i zamarzyłaś aby takie mieć ale bez żadnego pomysłu na je wykonanie. Potrzebujesz właśnie pudru do włosów. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie poniżej: 

Posyp trochę proszku objętości na środku warkocza, wklep go, a następnie zacznij rozciągać warkocz.

Nawet jeśli masz bardzo cienkie włosy, będziesz zaskoczony, jak grubsze wyglądają twoje włosy, dodając trochę proszku zwiększającego objętość.

Ta technika działa również bardzo dobrze, jeśli masz lśniące, gładkie włosy, które zawsze wypadają ze stylizacji. Jeśli masz jakieś warstwy, posyp je odrobiną proszku i wsuń z powrotem w warkocz. Nawet nie będziesz wiedział, że tam są.