LAMINACJA WŁOSÓW MAŁY ZESTAW 880ML DIKSON ILLAMINACTION HOME KIT

  • szt.
  • 190,00 zł / szt.
  • 880 ml ( 215,91 zł za 1000 ml )

Termoaktywna laminacja włosów od Muster & Dickson - producenta naturalnych kosmetyków Every Green.

Najnowszy trend w pielęgnacji włosów, który zapewnia spektakularny połysk i restrukturyzację z efektem lustra.

Dikson Illaminaction Home Kit - Laminacja włosów - Mały Zestaw

Profesjonalny system laminowania:

Krok 1 - Illaminaction Szampon Polaryzujący do Laminacji pH 5,5 - 300 ml

Krok 2 - Illaminaction Koncentrat do laminowania a pH 2,3 - 300 ml

Krok 3 - Illaminaction Uszczelniacz łusek włosa pH 3,5 - 200 ml

Krok 4 - Illaminaction Wykończenie - Efekt lustra w sprayu - 80 ml

Czym jest laminacja?

Laminowanie włosów to proces, który nadaje włosom nie tylko strukturę i puszystość, ale także niezwykły połysk dla uzyskania „efektu lustra”.

Jak to działa?

Przestrzeń pod łuskami włosa wypełniona jest substancjami bioproteinowymi niesionymi przez naturalny olej, który dzięki „szokowi” pH wywołanemu przejściem z fazy alkalicznej do ekstremalnie kwaśnej błyskawicznie wzmacnia łodygę włosa od nasady aż po końce, uszczelniając skórki. Następnie stosowane jest ciepło, aby aktywować zewnętrzną warstwę ochronną, która wygładza i uszczelnia łuski włosów, zapewniając im „lustrzane” działanie rozświetlające, które przywraca włosom blask, nadając im zdrowy, pełen życia i odbijający światło połysk, niemożliwy do uzyskania kiedykolwiek wcześniej.

Czym jest technologia Termoaktywnego Biopeptydu?

Technologia Thermo-Active oparta na biopeptydach - substancje składające się z dwóch lub więcej aminokwasów, które w połączeniu tworzą proteiny oraz fluidyzujących olejach, aktywowana jest pod wpływem ciepła i tworzy na łuskach „lamelarną” powłokę, która sprawia, że włos staje się elastyczny, zwarty i lśniący, dając efekt wygładzenia odbijającego światło.

Czy laminowanie jest tym samym, co zabieg restrukturyzacji?

Zabieg restrukturyzujący nadaje włosom teksturę i dostarcza substancji białkowych, które je wypełniają, przywracając włosom zniszczonym i łamliwym odpowiedni budulec. Jego głównym celem jest nadanie włosom tonacji poprzez dodanie białka, które wzmacnia ich strukturę.

Laminowanie ukierunkowane jest na wszystkie warstwy włosów, szczególnie zewnętrznej części trzonu włosa:

♦ pod łuskami włosów, dostarczając im protein, które nadają włosom ton i puszystość;

♦ na łuskach włosów, uszczelniając nagromadzone białko i tworząc płytkowatą powłokę, która po aplikacji ciepła działa jak lustro: prawdziwe nabłyszczająco - spulchniające działanie.

Dlatego system laminowania ma większy potencjał niż kuracja restrukturyzująca?

W rzeczywistości jest to idealny zabieg do włosów zniszczonych i matowych, nadający im to, czego potrzebują, aby były pełniejsze i bardziej lśniące, lecz także dla osób, które chcą, aby ich włosy wyglądały wyjątkowo gładko i błyszcząco, dla uzyskania efektu WOW.

Krok 1 - Polaryzujący Szampon do laminacji pH5.5: dokładnie i delikatnie oczyszcza włosy, dzięki specjalnemu działaniu kationowemu, które wychwytuje i usuwa nagromadzone zanieczyszczenia, osady i wszelkie substancje, które blokują oddychanie włosa, powodując, że wyglądają one na brudne i matowe. Szampon przeznaczony jest do przygotowania włosów do przyjęcia substancji zawartych w zabiegu Illaminaction.

Sposób użycia: nałożyć na mokre włosy i dobrze wmasować. Spłukać i nałożyć ponownie. Częściowo wysuszyć.

Pojemność 300 ml

Krok 2 - Koncentrat laminujący pH 2.3: termoaktywny skoncentrowany krem o podwójnym działaniu regenerującym i laminującym, wzbogacony wysokocząsteczkowymi Biopeptydami dostarczanymi przez Olej Kokosowy, o działaniu upłynniającym, odżywia i zmiękcza włosy, jednocześnie zapewniając strukturę proteinową. Jego specjalne kwaśne pH natychmiast uszczelnia łuski, zapewniając bardziej ukierunkowane działanie uzupełniające i regenerujące, tworząc ochronną warstwę zewnętrzną. Specjalna technologia termoaktywna, wzmocniona kwasem hialuronowym i witaminą E, uszczelnia proces laminowania na łuskach, zapewniając lśniący i jednolity efekt „lamelarny”.

Sposób użycia: po nałożeniu podkładu na każde pasmo nałożyć pędzlem odpowiednią ilość Koncentratu Laminującego. Delikatnie wmasować w łuski, aby produkt wchłonął się, a następnie przeczesać grzebieniem o grubych zębach, aby wzmocnić działanie uszczelniające pH. Nałożyć na włosy czepek i umieścić pod źródłem ciepła na 10 minut. Następnie spłukać.

Pojemność 200 ml.

Krok 3 - Uszczelniacz łusek włosa do laminacji pH 3.5: płynny krem termoaktywny, który uzupełnia działanie laminujące podczas suszenia i wyciągania włosów na szczotce, pozostawiając włosy elastyczne, zwarte i miękkie. Chroni przed wysoką temperaturą, nakładając płytkowatą powłokę na powierzchnię włosa, zapewniając efekt „lustrzanego” rozświetlania, sprawiający, że włosy wyglądają zdrowo, są pełne życia i odbijają światło.

Sposób użycia: rrozpylić równomiernie na całej długości wraz z końcami, a następnie wysuszyć. Użyć prostownicy, aby uzyskać jeszcze bardziej błyszczący efekt.

Pojemność: 200 ml

Krok 4 - Spray wykończenie – efekt lustrzany z filtrem UV: laminujący lekki sublimator, który wzmacnia i ożywia blask włosów nadając im promienny efekt. Specjalne mikrocząsteczki rozświetlające wzmocnią blask włosów efektem lekkości, zapobiegając obciążeniu i opadaniu włosów w dół.

Sposób użycia: spryskiwać suche włosy nawet kilka razy dziennie.

Pojemność: 80 ml

Efekt laminacji Illaminaction utrzymuje się 6 to 8 tygodni przy domowym wykorzystaniu produktów podtrzymujących.

Umyj włosy Szamponem Polaryzującym. Wysusz włosy suszarką częściowo. Rozpyl Primer równomiernie na długości i końcówkach. Delikatnie wmasuj i przeczesz. Usuń nadmiar produktu. Za pomocą pędzla nałóż koncentrat do laminowania na każde pasmo. Delikatnie wmasuj w łuski, aby produkt wchłonął się, a następnie przeczesz szerokim grzebieniem. Załóż czepek i umieść pod źródłem ciepła na 10 minut. Następnie spłucz. Rozpyl równomiernie na długości i końcach włosów i wysusz. Użyj prostownicy. Rozpylaj równomiernie na suche włosy nawet kilka razy dziennie.

Zabieg laminacji Illaminaction może być wykonany bezpośrednio po zabiegu koloryzacji: usuń krem koloryzujący, spłukując włosy po koloryzacji i przystąp do laminowania, zaczynając od kroku 1.