EVERY GREEN TONER DO WŁOSÓW 60 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: EVERY GREEN
  • szt.
  • 29,00 zł

BEZ AMONIAKU Z OLEJKIEM JOJOBA I WYCIĄGIEM Z DZIKIEJ RÓŻY, ZAWIERA OLEJE ORGANICZNE

Zabieg techniczny, który tonuje włosy po rozjaśnianiu bez zmiany naturalnego koloru włosów.

Tonery wzmacniają naturalny blask włosów. Lunar Shades to nowatorskie narzędzie które z jednej strony daje fryzjerowi dużo swobody w swojej pracy, a z drugiej strony sprawia, że włosy klientek wyglądają pięknie i wyjątkowo. Wszystkie odcienie tonerów Lunar Shades działają wyłącznie na rozjaśnione włosy na poziomie 9/10. Dzięki temu tonery można nakładać na całą głowę, a efekt pojawi się tylko na rozjaśnianej części włosów. Nie tonuje włosów naturalnych i nie zmienia naturalnego odcienia włosów.

Ze względu na swoją wszechstronność są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy:

- zapragniemy dodać blasku włosom farbowanym, blond lub naturalnym

- chcemy stonować włosy bez zmiany naturalnego odcienia rozświetlając go delikatnymi pastelowymi efektami,

- użyjemy ich w celu odświeżenia koloru, nadając mu unikalne pastelowe odcienie,

- po jakimś czasie od koloryzacji pojawią się niechciane żółte odcienie.

Wszystkie te rezultaty uzyskamy w pełnej synergii z naturą oraz dużą dbałością o włosy, ponieważ:

- tonery Lunar Shades nie zawierają amoniaku, co gwarantuje wysoką tolerancję i mniej agresywne działanie na włosy i skórę głowy,

- została zmniejszona zasadowość tonerów co pozwala wydłużyć efekt działania produktu,

- zawiera olejki pochodzenia organicznego, które ograniczają negatywne skutki koloryzacji ( olejek jojoba oraz wyciąg z dzikiej róży)

- posiadają przyjemny owocowy zapach, nie zawierają alergenów,

- produkty są wegańskie, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, lub składników do których produkcji mogły zostać wykorzystane zwierzęta,

- wszystkie tonery produkowane są zgodnie z Dyrektywą legislacyjną, która od 2009 roku zakazuje testowania produktów na zwierzętach a także zakazuje wykorzystywania i importu składników testowanych na zwierzętach.

Sposób użycia: wymieszaj wybrany przez siebie kolor w butelce Every Green aplikator z aktywatorem w proporcji 1:1,5 do momentu uzyskania jednolitej konsystencji fluidu. Dla długich włosów zaleca się około 50/60 ml tonera oraz 75/90 ml aktywatora. Po zabiegu rozjaśniania produkt należy nałożyć na mokre, umyte szamponem włosy. Poziom rozjaśnienia musi być 9/10. Produkt zostawić na włosach od 5 do 15 minut, w zależności od uzyskania pożądanego efektu. Nie podgrzewać.
Spłukać bez użycia szamponu. Zastosować maskę chroniąca kolor.

Tonery Lunar Shades nie zmieniają naturalnego odcienia włosów. Ma wpływ tylko na rozjaśnione włosy, dlatego można go nakładać na całą głowę, ale będzie działać tonizująco tylko na rozjaśnione partie. Na włosach blond lub naturalnych w innych kolorach toner dodaje dużo blasku bez zmiany koloru.

* Cena i możliwość zakupu po weryfikacji konta - tonery wyłącznie do profesjonalnego użytku w salonie fryzjerskim.