FOX LIFE BOOSTER - SAUNA OZONOWA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FOX

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 4 217,75 zł brutto
  • szt.
  • Cena katalogowa: 4 517,75 zł
  • Rabat: -300,00 zł (6.6 %)
  • 4 217,75 zł / szt.

SAUNA OZONOWA FOX LIFE BOOSTER

Terapia dla włosów dostępna wyłącznie w salonie fryzjerskim. Woda posiada ukrytą moc, która wnika głęboko we włosy co może spowodować zwiększenie ich objętości i wzmocnienie efektów kuracji. Dzięki systemowi dokładnie kontrolowanych fal ultradźwiękowych w sposób nieprzerwany wytwarza ogromną ilość mikroskopijnej, leczniczej mgiełki. Kopuła została zaprojektowana tak aby bez problemu regulować kąt podniesienia.

Opis procesu podstawowego:

♦ Mycie szamponem

Po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.

♦ Stosowanie kuracji

Równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.

♦ Przygotowanie

Założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.

♦ Podgrzewanie

Mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie - klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.

Idealny do wielokrotnego zastosowania
Kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.

♦ Nagrzewanie

Podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-50oC). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii.
Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.

♦ Chłodzenie

Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.

Gwarancja: 12 miesięcy.Urządzenie zamawiane bezpośrednio od producenta pod zamówienie Klienta - wysyłane pół paletą ze względu na gabaryt.