GAMA PERFETTO SUSZARKA + 4 X EVERY GREEN ROZJAŚNIACZ DO 9 TONÓW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Brak
  • szt.
  • 1 190,00 zł

Profesjonalna super lekka suszarka Ga.ma Perfetto plus 4 x rozjaśniacz Every Green Low Ammonia do 9 tonów 500 g - oszczędzasz 200 zł

Suszarka Perfetto to najlżejsze i najskuteczniejsze urządzenie. Rewolucyjna, ultralekka, kompaktowa i minimalistyczna suszarka wprowadza nowy poziom w stylizacji i pielęgnacji włosów.

Największą zaletą tej suszarki jest niewątpliwie jej waga - tylko 294g. Suszarka wyposażona jest w inteligentny silnik bezszczotkowy o prędkości 110.000rpm, co sprawia że jest ona o 30% bardziej wydajna niż tradycyjne suszarki. Posiada cyfrową technologią obsługi co znacznie ułatwia dobranie odpowiednich parametrów suszenia. Dzięki specjalnemu mikrofiltrowi zapobiega przedostawaniu się cząsteczek brudu i bakterii z otoczenia do silnika i włosów. Podstawą nowoczesnego mikrofiltra jest technologia Auto-Clean, która obraca turbinę silnikową w przeciwnym kierunku, co umożliwia dokładne czyszczenie filtra z osiadłych na nim zabrudzeń. Wydłuża to znacznie żywotność suszarki oraz zdrowie i połysk włosów. TechnologiA Oxy Active, w którą została wyposażona suszarka, działa jak silny środek antybakteryjny, który uszczelnia łuski włosów. Dodatkowa technologia Memory Function zastosowana w urządzeniu pozwala zapamiętać temperaturę i prędkość spośród 12 możliwych konfiguracji. Ponadto wybrane ustawienia można zablokować, aby zapobiec ich przypadkowej modyfikacji podczas użytkowania za pomocą przycisku blokady. Minimalistyczna suszarka GA.MA iQ Perfetto to urządzenie nie tylko lekkie, ale też bardzo ciche. Pracuje z głośnością 78 db. Dodatkowym atutem jest kabel o długości 3 m, który pozwala na dużą swobodę ruchów podczas suszenia.

- silnik z mocą 2000 W,

- najlżejsza dostępna na rynku - waga 294 g,

- 3 poziomy temperatury,

- 3 poziomy prędkości nadmuchu,

- funkcja zimnego nadmuchu,

- bezszczotkowy silnik z prędkością 110.000 RPM,

- poziom głośności 78DB,

- ciśnienie powietrza 650MMH20,

- cyfrowo sterowany interfejs,

- 12 kombinacji ustawień,

- automatyczna blokada,

- dyfuzor.

Gwarancja 12 miesięcy.

Rozjaśniacz Every Green do 9 tonów - przeznaczony do wszystkich technik rozjaśniania: pasemka, refleksy, balayage oraz rozjaśnianie globalne. W swoim składzie zawiera organiczny olejek z granatu - nawilża, naturalnie spowalnia procesy starzenia się skóry oraz włosów, ma również działanie regenerujące, organiczny olejek z moreli - ma działanie ochronne i rewitalizujące. Jest bogaty w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, idealne do odżywienia włosów.