GARDEN POWER DOSE KREM BEZ SPŁUKIWANIA 105G

  • szt.
  • 35,00 zł / szt.
  • 105 g ( 333,33 zł za 1000 g )

GARDEN POWER DOSE 105G

Zawiera aminokwasy i składniki odżywcze. Zapewnia 2x skuteczniejszą ochronę termiczną. Zawiera w sobie kwas hialuronowy i D-pantenol. Chroni, odmładza i przyspiesza wzrost włosów. Odżywia uszkodzone nici, wnika w głąb włókna włosa, przywracając życie i blask. Wzbogacone kolagenem i  kwasem hialuronowym, tworzą warstwę na powierzchni włosa, utrzymując nawilżenie.

Sposób użycia: Nałóż na wigotne włosy, wysusz według uznania i wyprostuj prostownicą. Bez spłukiwania. Dla lepszego efektu wykonaj cały zabieg opisany poniżej.

GARDEN ZABIEG S.O.S

Zabieg nadaje się do włosów poważnie uszkodzonych przez procesy chemiczne takie jak prostowanie, farbowanie lub rozjaśnianie. Idealnie sprawdzi się do włosów zniszczonych, gumowatych i łamliwych.

ETAP I

Włosy myjemy dokładnie szamponem SOS z użyciem wody, następnie szampon spłukujemy i nakładamy go ponownie pozostawiając na włosach na 5 minut. Po tym czasie zmywamy dokładnie szampon i osuszamy włosy ręcznikiem.

ETAP II

Przy myjni dzielimy włosy na pasma i aplikujemy krok 2- Keratynę w sprayu tak aby produkt pokrył każde wydzielone pasmo (2 aplikacje na 1 pasmo). Rozczesujemy włosy grzebieniem od nasady aż po same końce i pozostawiamy na włosach na 5 minut, nie spłukujemy. Następnie pędzelkiem z miseczki aplikujemy maskę SOS od nasady aż po same końce pasmo po paśmie. Maskę możemy nakładać na myjni jak i na fotelu. Po nałożeniu produktu masujemy głowę okrężnymi ruchami po czym zakładamy czepek foliowy i trzymamy maskę 20 minut.

Po upływie 20 minut dokładnie zmywamy keratynę razem z maską i odsączamy włosy w ręcznik. Na wilgotne włosy aplikujemy krok 4 – Power dose, na dłoń wyciskamy 1cm produktu, rozcieramy i dokładnie rozprowadzamy na całych włosach. Suszymy włosy do 50-80%, a następnie włosy stylizujemy na szczotkę pasmo po paśmie. Włosy suszymy do całkowitego wyschnięcia, aby podczas prostowania nie doszło do uszkodzenia włosa. Prostujemy włosy prostownicą nagrzaną do 200°-włosy blond, rozjaśnione i 200-230° włosy normalne. Każde pasmo prostujemy 3-5 razy.

Wszystkie produkty GARDEN FOWERS są kompatybilne co daje możliwość mieszania ich między sobą.DZIAŁANIE: Regeneracja i odbudowa, Termoochrona, Włosy osłabione, zniszczone, cienkie, Wzmocnienie
RODZAJ: Bez spłukiwania
SKŁAD: Kwas hialuronowy, Pantenol