GARDEN SZAMPON S.O.S 1150ml

  • szt.
  • 49,00 zł / szt.
  • 1150 ml ( 42,61 zł za 1000 ml )

GARDEN SZAMPON REPLENISH S.O.S 1150ml

Szampon nadaje się do włosów zniszczonych przez procesy chemiczne takie jak prostowanie, farbowanie lub rozjaśnianie i nadużywanie formaldehydu. Odpowiedni do włosów porowatych o ograniczonej retencji wody oraz do włosów osłabionych. Szampon zapewnia naturalny połysk i miękkość zniszczonym włosom. Bogata obecność aminokwasów w składzie daje wyjątkowy surowiec do tworzenia łańcuchów peptydowych, a w konsekwencji tworzenia keratyny, głównego składnika budulcowego włosa. Włosy stają się odżywione i odporne na uszkodzenie.

Cały zabieg:

ETAP I

Włosy myjemy dokładnie szamponem SOS z użyciem wody, następnie szampon spłukujemy i nakładamy go ponownie pozostawiając na włosach na 5 minut. Po tym czasie zmywamy dokładnie szampon i osuszamy włosy ręcznikiem.

ETAP II

Przy myjni dzielimy włosy na pasma i aplikujemy krok 2- Keratynę w sprayu tak aby produkt pokrył każde wydzielone pasmo (2 aplikacje na 1 pasmo). Rozczesujemy włosy grzebieniem od nasady aż po same końce i pozostawiamy na włosach na 5 minut, nie spłukujemy. Następnie pędzelkiem z miseczki aplikujemy maskę SOS od nasady aż po same końce pasmo po paśmie. Maskę możemy nakładać na myjni jak i na fotelu. Po nałożeniu produktu masujemy głowę okrężnymi ruchami po czym zakładamy czepek foliowy i trzymamy maskę 20 minut.

Po upływie 20 minut dokładnie zmywamy keratynę razem z maską i odsączamy włosy w ręcznik. Na wilgotne włosy aplikujemy krok 4 – Power dose, na dłoń wyciskamy 1cm produktu, rozcieramy i dokładnie rozprowadzamy na całych włosach. Suszymy włosy do 50-80%, a następnie włosy stylizujemy na szczotkę pasmo po paśmie. Włosy suszymy do całkowitego wyschnięcia, aby podczas prostowania nie doszło do uszkodzenia włosa. Prostujemy włosy prostownicą nagrzaną do 200°-włosy blond, rozjaśnione i 200-230° włosy normalne. Każde pasmo prostujemy 3-5 razy.

Wszystkie produkty GARDEN FOWERS są kompatybilne co daje możliwość mieszania ich między sobą.

DZIAŁANIE: Regeneracja i odbudowa, Włosy farbowane, Włosy osłabione, zniszczone, cienkie, Wzmocnienie
SKŁAD: Keratyna, Wyciągi roślinne