KAPSUŁKI OLEJEK DO WŁOSÓW ELCHIM HOT HONEY CARE STARTER KIT 4 x 4,5 ML + KONCENTRATOR

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELCHIM
  • szt.
  • Cena katalogowa: 139,00 zł
  • Rabat: -27,80 zł (20 %)
  • 111,20 zł / szt.

Rewolucja w pielęgnacji włosów. Kapsułki Hot Honey Care. Zabieg połączony z suszarkami Elchim odmienia włosy podczas suszenia i stylizacji z natychmiastowym efektem. Dzięki innowacyjnej opatentowanej technologii ciepło i przepływ powietrza suszarki aktywują naturalne zasady miodu podczas suszenia, stylizacji i pielęgnacji włosów w jednym szybkim kroku, z idealną jednolitością.

Technologia suszarek Elchim to innowacyjny system 3 w 1: suszenie, stylizacja i pielęgnacja za jednym pociągnięciem.

Łatwy w użyciu: prawdziwy rytuał piękna w salonie lub bezpośrednio w zaciszu własnego domu. W jednym kroku możesz połączyć dyszę koncentratora z suszarkami Elchim.

Natychmiastowy efekt: Twoje włosy będą wyraźnie bardziej miękkie i lśniące.

Bez spłukiwania: od razu możesz cieszyć się nowymi włosami.

EFEKT WOW: Rezultaty są widoczne po kilku minutach schnięcia. Dzięki dobroczynnemu działaniu Hot Honey Care włosy są piękniejsze i bardziej miękkie.

NATURALNA PIELĘGNACJA: Matowe lub puszące się włosy pielęgnowane są dzięki odżywczym zasadom miodu, który jest równomiernie rozprowadzany na włosach ciepłem i powietrzem suszarek Elchim.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ: Dzięki technologii Hot Honey Care, która optymalizuje przepływ gorącego powietrza, zabieg Hot Honey Care jest równomiernie rozprowadzany na całej długości, w przeciwieństwie do masek, sprayów czy balsamów nakładanych oddzielnie. Wszystko to bez obciążania włosów.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU: Bez dalszych kroków i spłukiwania: Hot Honey Care jest aktywowany natychmiast, susząc i pielęgnując włosy w jednym kroku, jednocześnie skracając czas stylizacji

ŁATWA STYLIZACJA: Miękkie włosy oznaczają również łatwość w profesjonalnej i nieskazitelnej stylizacji.

Jak używać Hot Honey Care:

Włóż saszetkę HOT HONEY CARE do kompatybilnego koncentratora suszarki do włosów Elchim, zapewniając idealne zamknięcie nasadki. Wysusz i ułóż włosy jak zwykle i uzyskaj natychmiastowy efekt już po kilku minutach. ZABIEG BEZ SPŁUKIWANIA.

Zestaw zawiera:

1 koncentrator Hot Honey Care do suszarek Elchim
2 x 4,5 ml kapsułki SUBLIME LISS
2 x 4,5 ml kapsułki SUPREME GLOSSY