KAPSUŁKI OLEJEK DO WŁOSÓW KURACJA WYGŁADZAJĄCA ELCHIM HOT HONEY CARE SUBLIME LISS 12 x 4,5 ML

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELCHIM
  • szt.
  • Cena katalogowa: 166,00 zł
  • Rabat: -33,20 zł (20 %)
  • 132,80 zł / szt.

Rewolucyjna kuracja dla prostych włosów o jakich zawsze marzyłaś - Hot Honey Care Sublime Liss. Proste, miękkie i lśniące włosy. Technologia suszarek Elchim w innowacyjnym systemie 3 w 1: suszenie, stylizacja i pielęgnacja za jednym pociągnięciem. Wkładając kapsułkę Sublime Liss do specjalnego koncentratora suszarki Elchim, możesz natychmiast uzyskać gładsze, lśniące i bardziej miękkie włosy.

Działanie wygładzające: nadaje włosom nowe życie, uzyskując idealną gładkość już po jednym pociągnięciu.

Natychmiastowy efekt: Twoje włosy będą wyraźnie gładkie i lśniące.

Jednolity rozkład: w przeciwieństwie do odżywek i produktów wygładzających, Hot Honey Care wykorzystuje ciepło do równomiernego rozprowadzenia podczas suszenia i stylizacji.

Z Sublime Liss efekty są widoczne już po kilku minutach suszenia. Dzięki dobroczynnemu działaniu Hot Honey Care włosy są piękniejsze i bardziej miękkie.

NATURALNA PIELĘGNACJA: Matowe lub puszące się włosy pielęgnowane są dzięki odżywczym zasadom miodu, który jest równomiernie rozprowadzany na włosach ciepłem i powietrzem suszarek Elchim.

MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ: Dzięki technologii Hot Honey Care, która optymalizuje przepływ gorącego powietrza, zabieg Hot Honey Care jest równomiernie rozprowadzany na całej długości, w przeciwieństwie do masek, sprayów czy balsamów nakładanych oddzielnie. Wszystko to bez obciążania włosów.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU: Bez dalszych kroków i spłukiwania: Hot Honey Care jest aktywowany natychmiast, susząc i pielęgnując włosy w jednym kroku, jednocześnie skracając czas stylizacji.

ŁATWA STYLIZACJA: Miękkie włosy oznaczają również łatwość w profesjonalnej i nieskazitelnej stylizacji.

Jak używać Hot Honey Care Sublime Liss:

Włóż kapsułki HOT HONEY CARE SUBLIME LISS do kompatybilnego koncentratora suszarki do włosów Elchim, zapewniając idealne zamknięcie nasadki. Wysusz i ułóż włosy jak zwykle i uzyskaj natychmiastowy efekt już po kilku minutach. ZABIEG BEZ SPŁUKIWANIA.

Pojemność: 4,5 ml

Ilość: 12 szt.