MORFOSE ZESTAW MILK SZAMPON SERUM ODŻYWKA LAKIER

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MORFOSE
  • szt.
  • 89,00 zł / szt.

Mleczne serum z keratyną sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, gładkie i lśniące. Białka mleka, dzięki niższej masie cząsteczkowej mogą łatwo przenikać od powierzchni do wewnętrznych warstw włosów i wzmacniając ich wytrzymałość. Mieszanka 12 aminokwasów, zawierająca argininę, nawilża i wzmacnia włosy. Hydrolizowana keratyna chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Sposób użycia: niewielką ilość produktu rozetrzeć na dłoniach i rozprowadzić równomiernie na całej długości suszonych ręcznikiem lub całkowicie suchych włosach. Nie spłukiwać.
Pojemność: 100 ml

Mleczna dwufazowa odżywka do włosów bez spłukiwania. Wyróżnia się nie tylko innowacyjną formułą, ale przede wszystkim profesjonalnymi rezultatami. Kompleks 12 aminokwasów w połączeniu z argininą: odżywia, chroni, nawilża oraz pielęgnuje. Białka mleka to skondensowana dawka nawilżenia i wzmocnienia włókien włosa. Odżywka ułatwia rozczesywanie i stylizowanie włosów.
Sposób użycia: rozpylić odżywkę na mokrych lub suchych włosach, stylizować jak zwykle, nie spłukiwać.
Pojemność: 400 ml

Mocny lakier do włosów z proteinami mleka w składzie. Zapewnia mocne utrwalenie bez obciążenia, zachowując wspaniały połysk i witalność włosów. Posiada drobnoziarnistą strukturę, dzięki czemu łatwo się wyczesuje. Nie skleja włosów i nie pozostawia osadu. Pozostawia bardzo przyjemny zapach protein mlecznych. Utrzymuje trwałość nawet do 12 godzin.
Sposób użycia: w celu utrwalenia fryzury spryskać włosy zachowując odległość 30 cm.
Pojemność: 300 ml

Mleczny szampon do włosów który nie tylko doskonale czyści skórę głowy i włosy, ale również stanowi dla nich doskonałą dawkę odżywienia. Połączenie białek mleka, 12 aminokwasów oraz argininy gwarantuje skuteczne działanie produktu. Szampon oczyszcza, wzmacnia, nawilża oraz chroni włosy w każdych warunkach, dodając im witalności i świeżości. Włosy są w mniejszym stopniu podatne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Sposób użycia: nałożyć szampon na mokre włosy, spienić i spłukać. Dla wzmocnienia efektu stosować inne produkty z tej serii.
Pojemność: 1000 ml