PRIME PROFIT PLEX LINDEN OIL OLEJEK 35 ML

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PRIME
  • szt.
  • 70,00 zł / szt.
  • 35 ml ( 200,00 zł za 100 ml )

SERUM WYKAŃCZAJĄCE ANTIFRIZZ

Dzięki niemieckiej technologii olejek lipowy jest chłonnym związkiem odżywczym pozyskiwanym z kwiatu Tília Cordata. Zawiera również turmalin, który zmniejsza puszenie i ma właściwości termoochronne, które zapobiegają uszkodzeniu włosów. Ponadto regeneruje rozdwojone końcówki i pomaga natychmiast zmniejszyć suchość włosów. W obu przypadkach zapobiega łamaniu się końcówek podczas zabiegów chemicznych włosów.

Sposób użycia: Nanieś kilka kropel na dłonie i rozprowadź równomiernie na suchych lub wilgotnych włosach przed lub po suszeniu włosów.

Nadaje się do stosowania przed, w trakcie i po zabiegach chemicznych. Delikatne włosy stają się mocne i zdrowsze. Przedłuża trwałość koloru.

Składniki:

♦ Olejek eteryczny Lime Cordata jest pozyskiwany z kwiatów  drzewa lipy drobnolistnej. Działa poprzez samouzupełnianie lipidów we włosach, które są ważną częścią wewnątrzkomórkowej masy struktury włosa. Sprawia, że ​​łuski włosów domykają się, nabłyszczają włosy i błyskawicznie regenerują rozdwojone końcówki. Działa również leczniczo i łagodząco na skórę głowy, uzupełniając warstwę hydrolipidową usuniętą w procesach alkalicznych.

♦ Turmalin ma związek jonowy, który zmniejsza puszenie się delikatnych lub elektryzujących się włosów z powodu wysokich temperatur. Posiada intensywną ochronę termiczną, która chroni włosy przed ciepłem suszarek i prostownic. Turmalin działa, tworząc warstwę ochronną wokół trzonu włosa chroniąc je przed czynnikami utleniającymi.

♦ Witamina E ma właściwości przeciwstarzeniowe, które działają przeciwko wolnym rodnikom, które zwykle uszkadzają pasma włosów. Witamina E pomaga również zmniejszyć tarcie włosów o siebie, co zapobiega ich łamaniu się. Ponadto zapewnia miękkie i nawilżone włosy, równowagę pH, stymulując zdrowy wzrost włosów i zapobiegając uszkodzeniom podczas suszenia.

DZIAŁANIE: Nawilżenie, Przeciw puszeniu, Termoochrona
SKŁAD: Witaminy, Wyciągi roślinne