PRZYŁBICA MINI OCHRONNA NA TWARZ I NOS OSŁONA MASKA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Brak
  • szt.
  • 14,90 zł / szt.

Przyłbica Mini jest obecnie najlepszym sposobem na swobodne oddychanie w czasach pandemii. Zabezpiecza użytkowników podobnie jak maska chirurgiczna, nie ograniczając w żaden sposób oddychania. Jest niewielkich rozmiarów, bardzo lekka i wygodna. Już po paru chwilach zapomnisz, że z niej korzystasz. Przyłbica jest trwała i można z niej korzystać przez długie tygodnie.

Spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. Zapewnia podstawową ochronę przed zanieczyszczeniami, odpryskami oraz zapobiega przenoszeniu czynników infekcyjnych.

Przyłbica jest idealna dla pracowników sektora przemysłowego, pracowników biurowych, nauczycieli oraz uczniów, kosmetyczek, fryzjerów, kurierów, sprzedawców, służb mundurowych, porządkowych, restauratorów itp.

Przyłbica Mini nie ogranicza swobody oddychania jak tradycyjne maseczki, jest rekomendowana astmatykom, osobom mającym trudności w oddychaniu lub osobom starszym oraz osobom, które nie są w stanie przez dłuższy okres czasu nosić maseczki.

Materiał: Wysokiej jakości włóknina oraz Folia PET.

Folia PET: parametr przejrzystości LT 91%, parametr zamglenia 0,4%.

Rozmiary: SZEROKOŚĆ PET /  WYSOKOŚĆ PET / SZEROKOŚĆ TKANINY: 

Rozmiar S: 17,5 cm / 10,5 cm / 20,5 cm

Rozmiar M: 19,5 cm / 10,5 cm / 22,5 cm

Rozmiar L:  20,5 cm / 12 cm / 23,5 cm

Rozmiar XL: 21,5 cm / 12 cm / 24,5 cm

Użytkowanie:

Można używać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Zdjęcie przedstawia oferowaną przyłbicę mini.

Kolor paska (tkaniny może się różnić od widocznego na zdjęciu).