Nanoplastia - bioplastia. Czy to zdrowa alternatywa dla keratynowego prostowania włosów?

30-11-2021

Obecnie najbardziej popularnym zabiegiem wśród wygładzenia włosów w salonach fryzjerskich jest keratynowe prostowanie. Zabieg trwający kilka godzin ma na celu idealnie wyprostować włosy, zapewnić gładkość co najmniej na kilka miesięcy. A do tego zapobiega puszeniu się pasm, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

 

Czym zatem jest nanoplastia? Czy jest jakaś różnica między tym zabiegiem a keratynowym prostowaniem?

Nanoplastia wygładza włosy, nadaje niezwykłą jedwabistość, połysk i blask. Włosy pozostają miękkie i lśniące na wiele tygodni. To tak jak po keratynowym prostowaniu prawda? ;-) Różnica polega na tym że nanoplastia ma jeszcze dodatkowe zalety, co sprawia że zabieg ten jest warty wypróbowania:

♦ nie tylko doskonale ujarzmia pasma ale jednocześnie je regeneruje i silnie odżywia, jest nastawiona na nawilżenie i rekonstrukcję włosa,

♦ jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i naturalnym,

♦ dzięki najwyższej jakości kosmetykom do tego zabiegu, nanoplastię można wykonywać na zniszczonych włosach,

♦ na ten zabieg mogą zdecydować się nawet kobiety w ciąży. 

 

 

Dla kogo nanoplastia będzie najlepszym rozwiązaniem?

Zabieg polecany jest dla każdego kto chce zadbać o swoje włosy. Jest to doskonały sposób dla każdej kobiety która lubi mieć proste włosy każdego dnia. Jet to tym bardziej idealne rozwiązanie bo po nanoplastii nie męczymy włosów codziennym prostowaniem. Każdy kto chce ujarzmić niesforne, nadmiernie puszące się włosy powinien zdecydować się na ten rodzaj zabiegu.

  

Jakich efektów możemy się spodziewać po nanoplastii?

Zabieg nanoplastii pozwala uzyskać niesamowite efekty zaraz po właściwie wykonanym zabiegu. Różnica będzie widoczna: włosy będą wyraźnie gładkie i lśniące, dotykając je będziemy czuć różnicę w miękkości, puszystości i delikatności. Ponadto codzienna stylizacja i układanie będzie zajmowało nam zdecydowanie mniej czasu. Pożegnamy prostownicę nawet na 8 miesięcy. Elektryzowanie pasm już nie będzie nam towarzyszyło. Włosy będą silnie nawilżone, zregenerowane i odżywione. Prawdziwy efekt WOW ;-)

Aby ten olśniewający efekt utrzymywał się i zachwycał jak najdłużej warto sięgnąć po dedykowaną pielęgnację Home Care:

Prime Bio Tanix Home Care Szampon i Odżywka

Prime Bio Tanix Home Care Szampon - Odżywka - Maska