Dostawa i płatność

Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia będą realizowane w ciągu 48 godzin od otrzymania wpłaty bądź wyboru opcji dostawy za pobraniem. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może się opóźnić, o czym mowa jest w naszym regulaminie. Zamawiając meble fryzjerskie koszty dostawy ustalane są indywidualnie. 

Santander Bank 29 1910 1048 2304 8556 9740 0004

DARMOWA DOSTAWA
Wysyłka GRATIS dotyczy zamówień krajowych przy zamówieniu powyżej 350 zł, dla przesyłki do 28 kg (dotyczy również wagi gabarytowej).
Jeśli waga zamówienia przekracza 28 kg (dotyczy również wagi gabarytowej), druga i każda kolejna przesyłka jest dodatkowo płatna w zależności od wybranego sposobu wysyłki zgodnie z obowiązującym cennikiem. 
Bezpłatna dostawa nie dotyczy towarów, które wymagają specjalnego traktowania i są wysyłane na palecie euro lub przesyłką kurierską niestandardową oraz nie obowiązuje w przypadku klientów hurtowych.

 

Koszt przesyłki zagranicznej uzależniony jest od wagi przesyłki oraz wyliczany indywidualnie w zależności od kraju docelowego.