Instant Reconstruction - program odbudowy włosów zniszczonych - kuracja naprawcza od Every Green

15-12-2023

Rozwiązanie dla włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi, prostowaniem, trwałą ondulacją, rozjaśnianiem oraz agresywnymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak słońce i wiatr. Natychmiastowa kuracja odbudowująca do włosów zniszczonych. Kuracja naprawcza której skład opiera się na naturalnych składnikach aktywnych takich jak: organiczna oliwa z oliwek, olej arganowy, roślinna keratyna, ekstrakt z żeń-szenia, komórki macierzyste roślin.

Idealny dla: włosów zniszczonych, poddanych zabiegom chemicznym i łamliwych.

Zawiera: ekstrakt z żeń-szenia, proteiny ryżu i soi, organiczny olej arganowy, organiczną oliwę z oliwek, roślinną keratynę

Działanie: widocznie poprawia strukturę i elastyczność włosa. Gwarantuje widoczny efekt już od pierwszej aplikacji. Formuła, której skuteczność wynika z błyskawicznego wymieszania ampułki PHASE 1 i ampułki PHASE 2 bogatej w funkcjonalne składniki aktywne.

KROK 1 - składniki aktywne: organiczna oliwa z oliwek, olej arganowy.

KROK 2 - składniki aktywne: roślinna keratyna, ekstrakt z żeń-szenia, komórki macierzyste roślin.

Zawartość ampułki PHASE 1 i ampułki PHASE 2 należy przelać do niemetalowego pojemnika. Mieszać do uzyskania jednorodnej konsystencji. Umyć włosy Szamponem Every Green Damaged Hair do włosów zniszczonych i osuszyć ręcznikiem. Nałożyć mieszankę za pomocą pędzla na całej długości włosów, po czym wmasować delikatnie mieszankę we włosy. Pozostaw na 7 minut pod źródłem ciepła. Spłucz ciepłą wodą. Kontynuuj kurację Every Green maską regenerującą do włosów zniszczonych. Zakończyć kurację Every Green serum restrukturyzującym do włosów zniszczonych. Wysuszyć włosy i wystylizować według uznania.

Kurację można przeprowadzić w zależności od stanu włosów:

włosy lekko zniszczone: natychmiastowa odbudowa - rekonstrukcja za pomocą jednego zabiegu w razie potrzeby

włosy zniszczone: zbilansowana rekonstrukcja - minimum 2 zabiegi w ciągu miesiąca. 1 zabieg na dwa tygodnie

kruche i bardzo zniszczone włosy: powtórzyć 3 zabiegi w ciągu miesiąca, 1 zabieg co 10 dni.