FROZEN SURFACE KRIOTERAPIA ZESTAW Z KOSMETYKAMI L'ALGA SAFEGUARD

  • szt.
  • 2 650,00 zł / szt.

Krioterapia do włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski do wykonania w salonie. Zimno sprawia, że włosy są gładkie, lśniące i mocne - to tak, jakby niskie temperatury zamroziły wszelkie ubytki i zniszczenia w strukturze włosa. Krioterapia do włosów to lifting włosów bez użycia skalpela - to chirurgia plastyczna dla Twoich kosmyków. Krioterapia to pionierska technologia naprawiająca uszkodzenia włosów. Kuracja zapewnia efekt WOW po każdym zabiegu - włosy na nowo są piękne. Żeby przeprowadzić zabieg niezbędne są kosmetyki Hair Toxx i maszyna do krioterapii Frozen Machine. Urządzenie osiąga temperaturę -16°C już w 60 sekund - to właśnie ta temperatura jest potrzebna do wykonania zabiegu. Zimno sprawia, że włosy lepiej chłoną składniki odżywcze zawarte w kosmetykach L'alga. Ekstremalnie niska temperatura tworzy wokół włosów specjalną tarczę, zamrażając wewnątrz włókien składniki odżywcze na poziomie molekularnym. Urządzenie dostępne tylko dla salonów fryzjerskich.

Urządzenie do krioterapii Frozen Machine:

    ♦ do profesjonalnego zabiegu w salonie fryzjerskim,
    ♦ osiąga temperaturę -16°C już w 60 sekund,
    ♦ zamraża składniki odżywcze wewnątrz włosa na poziomie molekularnym,
    ♦ zwiększa absorbcję składników aktywnych,

W skład zestawu kosmetyków L'alga wchodzą:

 ♦ Safeguard 300 ml
 ♦ Maska 500 ml
 ♦ Odżywka 250 ml

Sposób użycia:

Terapię stosujemy na czyste, odsączone włosy.

1. Zmieszaj 7,5 ml SafeGuard z 50 ml letniej wody w aplikatorze.
2. Zaaplikuj mieszankę na włosy dokładnie rozprowadzając na włosach i skórze głowy, odczekaj 5 minut.
3. Przygotuj 30-45 ml Boost dla włosów zniszczonych lub Secure Mask dla włosów bardzo zniszczonych, w przypadku długich, gęstych włosów zwiększ ilość kosmetyku do 60-90 ml.
4. Nałóż odżywkę lub maskę na włosy, dokładnie rozprowadzając na włosach i skórze głowy.
5. Po 10 minutach przeciągnij każde pasmo 2-3 razy prostownicą Frozen Surface.
6. Spłucz dokładnie włosy, a następnie wysusz i wymodeluj je.
7. Na zakończenie możesz ponownie możesz użyć Frozen Surface aby przywrócić wilgoć utraconą przy modelowaniu ciepłem suszarki.

AKTYWNE SKŁADNIKI

Alga Nord 5’M - kompozycja potwierdzona badaniami, oparta na morskich algach, które rozwinęły umiejętność do przetrwania w najtrudniejszych warunkach.

Komplex zawiera:

BIO-EXTENDER - Krasnorosty z gatunku Rhodophycea, wzmacnia odporność i elastyczność starzejących się włosów. Zapobiega uszkodzeniom oraz wzmacnia włosy i odbudowuje piękny, zdrowy, naturalny wygląd.

OLIGOGELINE - Krasnorost z gatunku Chondrus Crispus, zapewnia połysk i miękkość. Ochrania, naprawia łodygę włosa. Nawilża i kondycjonuje. Sprawia, że włosy są błyszczące, miękkie i pełne życia.
 
BIO-RESTORER  - Krasnorost Hypnea Musciformis, regeneruje, wygładza i chroni łuski włosów.

ALARIANE - Brunatnice z gatunku Alaria Esculenta, zabezpiecza integralność włosów i redukuje podrażnienie skóry głowy. Ochrania przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przeciwdziała puszeniu i splątaniu włosów

BIO-ENERGIZER - Mieszanka ekstraktów wodorostów z gatunku Pelvetia Canalicualta i Laminaria Digitata, udoskonala odrastanie włosa i dodaje gęstości oraz objętości. Przyspiesza wzrost i odnowienie włosów. Pobudza cyrkulacje krwi skóry głowy.