NEONAIL SIMPLE ONE STEP COLOR PROTEIN LAKIER HYBRYDOWY 7,2 ML - AIRY 8133-7

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NEONAIL

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 16,99 zł brutto
  • szt.
  • 22,90 zł / szt.
  • 7.20 ml ( 318,06 zł za 100 ml )
  • Niedostępny

Marzysz o pięknych paznokciach, ale myślisz, że hybryda nie jest dla Ciebie? Wydaje Ci się, że to zbyt trudne i nie wiesz od czego zacząć? Poznaj przełomową hybrydę SIMPLE.

Poznaj przełomową hybrydę 3w1 SIMPLE od NEONAIL! To kompleksowy produkt, dzięki któremu stworzysz idealny manicure - baza, kolor i top w jednym, dodatkowo wzbogacony o proteiny. Malujesz, utwardzasz w lampie i gotowe! Z NEONAIL SIMPLE zyskujesz błyszczący manicure bez konieczności użycia topu oraz trwałość nawet do 2 tygodni. Sprawdź, jakie to proste! Po tym czasie łatwo usuniesz kolor, bez użycia dodatkowych narzędzi jak frezarka – wystarczy aceton.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Dezynfekujemy dłonie.
2. Nadajemy kształt paznokciom przy użyciu pilnika 100/180. 3.Odsuwamy skórki drewnianym patyczkiem, paznokcie delikatnie matowimy polerką o gradacji około 100/180, usuwamy powstały pył szczoteczką.
4. Przemywamy paznokcie Cleaner’em, czekamy aż odparuje.
5. Nakładamy pierwszą cienką warstwę na naturalną płytkę, utwardzamy w lampie LED według tabeli.
6. Nakładamy drugą równie cienką warstwę lakieru i również utwardzamy w lampie LED według tabeli.
7. Po wyjęciu z lampy należy chwilę odczekać aż paznokcie wrócą do swojej temperatury, następnie można zaaplikować oliwkę na skórki.

SPOSÓB ZDEJMOWANIA: W celu ściągnięcia z paznokci lakieru, należy zmatowić blokiem polerskim lub delikatną polerką błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton

W tym celu należy nanieść aceton na wacik Foil Nail Wraps, przyłożyć do paznokcia a następnie owinąć pozostałą folię szczelnie wokół palca. (można zastosować wacik bezpyłowy, przykryć nim paznokieć a następnie owinąć go folią aluminiową) Pozostawić tak na okres ok. 12-14 min. Resztki lakieru należy usunąć drewnianym patyczkiem lub metalowym kopytkiem. W razie potrzeby pozostałości usunąć delikatną polerką.od NEONAIL! To kompleksowy produkt, dzięki któremu stworzysz idealny manicure - baza, kolor i top w jednym, wzbogacony dodatkowo o proteiny. Malujesz, utwardzasz i gotowe – wystarczy 20 minut! Z NEONAIL SIMPLE zyskujesz błyszczący manicure bez konieczności użycia topu oraz trwałość nawet do 2 tygodni. Sprawdź jakie to proste!


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.