NEONAIL SIMPLE ONE STEP COLOR PROTEIN LAKIER HYBRYDOWY 7,2 ML - RELAXED 8148-7

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NEONAIL

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 19,90 zł brutto
  • szt.
  • 22,90 zł / szt.
  • 7.20 ml ( 318,06 zł za 100 ml )
  • Niedostępny

Jeśli potrzebujesz relaksu, stwórz niezwykły manicure z pomocą lakieru hybrydowego 3w1 z modnej, zimowej kolekcji SIMPLE. Relaxed jest głęboką, niebieską barwą, która swoim odcieniem przypomina kolor odprężającej herbaty butterfly pea tea. Zaparz ją sobie, aby wczuć się w magię zimy i zrelaksuj się nie tylko pijąc ten napar, lecz także tworząc manicure w jego kolorze. Niebieski lakier hybrydowy 3w1 nałożysz jedynie w 20 minut bez zalewania skórek, tworząc intensywną, błyszczącą stylizację.

Manicure na zimę z pomocą lakieru hybrydowego 3w1

Relaxed w kolorze niebieskiej herbaty butterfly pea tea jest odcieniem stworzonym do tego, aby stworzyć z jego pomocą modny, zimowy manicure. Zaaplikuj go i utwardź w lampie, opowiadając w ten sposób swoją zimową historię. A jeśli zechcesz zmienić odcień na paznokciach, łatwo usuniesz niebieski lakier do paznokci 3w1 za pomocą Acetonu. Postaw na manicure trwały do 12 dni, naturalnie cienkie paznokcie i kolor, który wspaniale wpisuje się w aktualnie panujące trendy – wybierz modny, niebieski kolor Relaxed.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Dezynfekujemy dłonie.
2. Nadajemy kształt paznokciom przy użyciu pilnika 100/180.
3. Odsuwamy skórki drewnianym patyczkiem, paznokcie delikatnie matowimy polerką o gradacji 180, powstały pył usuwamy szczoteczką.
4. Paznokcie przemywamy wacikiem nasączonym Cleaner’em.
5. Nakładamy pierwszą cienką warstwę na naturalną płytkę, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardzamy w lampie LED lub UV według tabeli.

* Po wyjęciu dłoni z lampy sprawdzamy, czy produkt utwardził sie odpowiednio, powierzchnia lakieru powinna być całkowicie sucha. Nie przemywamy Cleanerem.
6. Następnie po chwili możemy zastosować oliwkę, która nawilży i odżywi skórki.

SPOSÓB ZDEJMOWANIA:

1. Delikatnie matowimy pilnikiem lub polerką o gradacji około 180 błyszczącą warstwę, dzięki temu aceton wniknie w głąb lakieru i szybciej usuniemy stylizację.

2. Następnie nanosimy aceton na wacik znajdujący się na Nail Foil Wraps i owijamy pozostałą folię szczelnie wokół palca (można zastosować wacik bezpyłowy, przykryć nim paznokieć a następnie owinąć go folią aluminiową).

3. Po upływie ok. 12-14 min usuwamy lakier przy pomocy drewnianego patyczka lub metalowego kopytka. Resztki lakieru usuwamy delikatną polerką.

Chcesz samodzielnie tworzyć manicure przy użyciu hybrydy SIMPLE 3w1? Masz wątpliwości, jak prawidłowo go wykonać? Nasze filmiki instruktażowe w kilku prostych krokach pokazują, jak łatwa i szybka jest aplikacja oraz usuwanie.