PRIME BIO TANIX REPAIR MASKA VOLUME REDUCER 80G

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PRIME
  • szt.
  • 70,00 zł / szt.

Prime BIO TANIX Repair maska volume reducer 80 g opracowana specjalnie w celu naprawy włókna włosów i zmniejszenia objętości.

Seria BioTanix oferuje ekskluzywny kompleks składników odżywczych, aminokwasów i mieszankę szlachetnych olejów. Ich działanie wypełnia włókno włosa substytutem o niskiej masie cząsteczkowej, pozwala na całkowitą odbudowę zniszczonych włosów poprzez czynniki chemiczne i mechaniczne, działa tam, gdzie włos najbardziej potrzebuje pielęgnacji, tworząc warstwę ochronną, utrzymując nawilżenie i uszczelnienie łuski włosa. Oprócz odbudowy zapewnia włosom naturalny wygląd i dużą porcję lipidów zawartą w 7 olejkach eterycznych preparatu.

Po zastosowaniu maski uzyskujemy miękkie, pełne blasku włosy o zmniejszonej objętości. Są zdrowe i nawilżone na długo. Proteinowa naprawa to kompleksowy zabieg idealny do każdego rodzaju włosów.

Sposób użycia: Po umyciu włosów usuń nadmiar wody ręcznikiem i podziel na 4 równe części. Nałóż maskę sekcjami za pomocą cienkiego grzebienia, pozostawiając na 30 minut. Po upływie czasu spłucz włosy dużą ilością wody, wysusz włosy. Po całkowitym wysuszeniu, prostować 8 do 10 razy w temperaturze od 180 ° C do 200 ° C dla włosów blond i farbowanych oraz 200 ° C do 230 ° C dla włosów naturalnych i opornych. Zalecamy prostowanie końcówek tylko 3 do 4 razy.

Linia całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży, testowana dermatologicznie.

Pojemność 80 g.

DZIAŁANIE: Regeneracja i odbudowa, Ułatwia rozczesywanie, Wzmocnienie
SKŁAD: Proteiny, Wyciągi roślinne