TALAVERA SPLIT-ENDER PRO 2 CORDLESS SPLIT END HAIR TRIMMER

  • szt.
  • 1 300,00 zł / szt.

Split Ender PRO 2. to profesjonalne urządzenie, które może być używane w salonach, ale i w domach do tak zwanego polerowania włosów oraz ekspresowej regeneracji. Urządzenie pozwala przez cały czas zachwycać zdrowo wyglądającymi, gładkimi włosami, bez częstego odwiedzania fryzjera. Przycinanie końcówek jest dziecinnie proste, a obsługa urządzenia nieskomplikowana. Nie ma obawy, nie zetniemy więcej włosów, niż chcemy. Zapewnia to specjalna technologia i budowa urządzenia z regulacją długości cięcia.

Split Ender PRO 2 – uzdrowi Twoje włosy

Rozdwojone końcówki są nieestetyczne, ale też osłabiają całe włosy. To część włosa, która najłatwiej ulega zniszczeniom na skutek różnych czynników. Urządzenie do podcinania końcówek Split Ender PRO 2 powstało po to, by móc odświeżać swoją fryzurę tak często, jak tego potrzebujesz. Jak działa? Wystarczy przejechać nim włosy, by odstające rozdwojone końcówki zniknęły, i to bez widocznego skracania włosów. Dzięki temu włosy będą sprężyste i gładkie, a pozbywając się osłabionych końcówek, nabiorą życia i witalności.

Dane techniczne:

♦ perfekcyjnie tnące ostrza
♦ zasilanie Plug In - szybkie ładowanie baterii, dwie opcje pracy: przewodowa i bezprzewodowa
♦ przeźroczysta komora na podcięte końcówki
♦ urządzenie wyposażone w uchwyt metalowy oraz gumowe antypoślizgowe uchwyty
♦ regulowanie długości przycinania
♦ zestaw zawiera futerał, szczoteczkę do czyszczenia i zasilacz
♦ zabezpieczenie prowadnicy za sprawą blokady on-off
♦ przełącznik kierunku użycia –dla prawo i leworęcznych

Sposób użycia:

Włosy powinny być umyte, suche i rozczesane. Każde pasmo należy umieścić w prowadnicy i przeciągać urządzenie kilkukrotnie z góry na dół. Końcówki trafią do pojemnika, który trzeba następnie opróżnić.